Aleksandr Selevko lühikava järel neljas

Uudised

Kommenteeri
Tondiraba jäähallis alanud iluuisutamise juunioride maailmameistrivõistlustel tegi Aleksandr Selevko lühikavas tiitlivõistluste isikliku rekordi ja on hoidmas enne vabakava kõrget neljandat kohta.
Selevko suutis sõita puhta lühikava ja sai kohtunikelt 80.87 punkti. Vabakavas on Eesti esindajal kõik võimalused, sest kolmandal kohal asuv Andrew Torgashev USA-st on 81.50 punktiga vähem kui punkti kaugusel. Lühikava järel juhib jaapanlane Yuma Kagiyama, kellel on 85.82 punkti. Esikoha heitlus tuleb samuti tihe, sest Andrei Mozalev Venemaalt on teine 84.31 punktiga. Samas on ka Selevko selja taga vahed väikesed ja järgmised konkurendid kaotamas vaid mõne punktiga.
Eelviimasena võistelnud Aleksandr Selevko lausus, et on muidugi tänase esitusega rahul: “Mul on hea meel, et tegin hea soorituse, kuigi väikest parandamisruumi oleks mõnes kohas olnud. Kodune tugi täna aitas ja ei olnud liigse pinge allikaks. See on minu viimane võimalus juunioride konkurentsis võistelda ja seda enam tahtsin täna hästi sõita”. Selevko hinnangul on tema trumbiks just teine komponentide hinne, millega hinnatakse sõidutehnikat, artistlikkust ja koreograafiat. Vabakava võimaluste kohta ütles Selevko lühidalt, et peamine on puhtalt ka reede õhtul sõita.
Meeste vabakava algab reedel 18.15. Aleksandr Selevko sõidab viimase kuue võistleja seas kolmandana.

Lisa kommentaar

Email again: