Aleksandr Selevko sai MM-l 9. koha

Uudised

Kommenteeri
Aleksandr Selevkol ei õnnestunud reedel vabakavas lühikava järgset head positsiooni hoida ning juunioride MM kodus lõppes 9. kohaga.

Meeste üksiksõidus võitis Tallinnas iluuuiustamise juunioride maailmameistrivõistlustel tiitli Andrei Mozalev Venemaalt. Mozalev läks vabakavale teiselt kohalt, kuid tegi reede õhtul konkurentidest parima esituse kahe neljakordse hüppe ja kahe kolmekordse axel hüppega ja möödus peale lühikava juhtinud Yuma Kagiyamast Jaapanist. Lõpuks edestas Mozalev, kes sai 245.09 punkti, Kagiyamat (231.75 punkti) selge vahega. Pronksmedali sai Petr Gumennik Venemaalt, kes enne vabakava oli alles üheksandal kohal, kuid tegi samuti neljakordseid hüppeid sisaldanud kava ja tõusis kokkuvõttes kolmandaks.

Aleksandr Selevko läks vabakava uisutama neljandalt kohalt. Kahjuks kodupubliku ees teist korda head sooritust teha ei õnnestunud. Esimesel neljakordsel hüppel tuli kukkumine ning lisaks vigu ka teistel elementidel. See langetas Seleveko, kes kogus 207 punkti, kokkuvõttes üheksandale kohale.


Lisa kommentaar

Email again: