Kommenteeri

Eesti Uisuliit tänab kõiki, kes aitasid kaasa iluuisutamse juunioride maailmameistrivõistluste 2020 korraldamisel

Koos ja koostöö on alati olnud meie suurvõistluste põhisõnad. Nii ka seekord. Jun.MM läbiviimisel osales väga palju vabatahtlikke, ametnikke, organisatsioone ja firmasid, kellele kõigile tahaks öelda suur, suur tänu abi eest!


Tahaksime ära märkida  ja tänada suuremaid koostööpartnereid. Täname meeldiva koostöö eest Tondiraba jäähalli, ERR -teleülekannete edastamise eest, Sokos Hotel Viru - võistkondade majutamise ja toitlustamise eest, Taisto Bussid - kogu bussiteeninduse tagamise eest,  Tallinna Regionaalhaiglat - meditsiinilise teenindamise ja päevakorda kerkinud koroonaviiruse nõustamise eest, reklaamifirmat Refleks - visuaalse kujunduse eest, RGB Baltic OÜ -heli ja valguse teostamise eest, Primeta OÜ- ehituslike lahenduste eest ja lugematul arvul väikefirmasid, kelle kõigi panus heaks korralduseks oli ülioluline.

Soovime tänada abi ja koostöö eest Kultuurministeeriumi, Tallinna Linnavalitsust ja EAS-i, kes kõik toetasid meid nii kuluka ürituse läbiviimisel.

Suur tänu  KÕIGILE nende pingeliste päevade ja tihti ka unetute ööde eest, kelleta iluuisutamise Jun.MM Tallinn 2020 ei läheks särava üritusena spordiajalukku.


Lisa kommentaar

Email again: